Hakkımızda


ST YAPI
1993 yılında İstanbul’ un en geniş taş ocağı işletmeciliği ve lojistik yönetimi konusunda şirketleşen Tur-Ser İnşaat, 2000’li yılların başında ülkemizdeki inşaat sektörünün büyüme potansiyelini görmüş olup var olan imkan ve deneyimleriyle bu alanda fark yaratacak projelerin ön çalışmalarına başlamıştır.
2006 yılında ST YAPI, AKTAŞ İnşaat A.Ş. ile birlikte geliştirdikleri Aktaş Boğaziçi Evleri projesinin ilk temelleri 2011 yılında atılmıştır. 
Kalite ve detay yönetiminin tüm proje süresince en ince ayrıntılarına kadar ön planda tutularak yapıldığı 81 lüks konutluk bu proje 2013 yılında oturuma açılmıştır.
Yine 2013 yılında, ST Yapı olarak Kandilli, Küçüksu bölgesinde Küçüksu Evleri adlı projesine başlayan şirketimiz, aynı yönetimsel bakış açısını ve detaycılığını bu Boğaz projesinde de sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ
Boğazın incisi kandilli mevkiinde gerçekleştirdiğimiz bu kaliteli yaşamın devamlılığını sağlarken,  aynı mevkide araştırma ve çalışmalarını başlattığımız yeni projelerimizle kalite ve güveni ön planda tutarak Küçüksu bölgesini yeniden yapılandırmak ve Boğaz’ın en tercih edilen inşaat şirketi olmak.